okto sklep internetowy ogrzewanie

Poznaj OKTO24

OKTO24 to nowoczesna platforma handlowa, która umożliwia zakup elementów związanych z ogrzewaniem przez internet.

Na naszej stronie znajdziesz niemalże wszystko, co powinno być Ci potrzebne do ogrzewania Twojego domu czy innego budynku. Proponujemy Tobie wysokiej jakości sprzęt od znanych i zaufanych producentów.

Szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu. Jeśli interesują Ciebie tylko materiały dobrej jakości, jesteś w dobrym miejscu. Sklep internetowy OKTO24 to również doradztwo w kwestiach związanych z ogrzewaniem. Z chęcią doradzimy i podpowiemy. Nasi eksperci to miłe i obeznane w branży osoby. Z pewnością okażą się pomocni.

Nasza firma od dłuższego czasu rozwija się w szybkim tempie. Postanowiliśmy więc być aktywni także w sieci. Zakupy przez internet są idealne dla osób, które są z innego miasta czy nawet z drugiego krańca Polski. Korzystając z naszej strony możesz szybko znaleźć na przykład piec, który Cię interesuje. Sam zakup potrwa około pięć minut. Prawda, że szybko? Dostawa produktów trwa tak szybko jak to możliwe.

Centralne ogrzewanie

Jest najbardziej popularną formą ogrzewania domów oraz mieszkań. Zasada działania jest dosyć prosta: woda, która płynie w grzejnikach, jest ogrzewana przy pomocy kotła grzewczego. Generalnie mamy podział na dwa rodzaje: kotły gazowe i te, na paliwo stałe. Do tej drugiej grupy można zaliczyć kotły zasilane drewnem, koksem czy węglem. Wybierając odpowiedni kocioł / piec należy zwrócić uwagę na jego moc grzewczą. Musi być ona dostosowana do ogrzewanej powierzchni. Nie powinna ona być ani za duża ani za mała. Jeśli nie wiesz jaką moc grzewczą potrzebujesz, zapytaj naszych ekspertów.

Oferta 90%
Wygoda 87%
Szybkość robienia zakupów 100%

Kotły kondensacyjne

Posiadamy w ofercie urządzenia grzewcze znanych i docenianych producentów polskich jak i zagranicznych marek. Specjalizujemy się w kotłach gazowych, które pracują w oparciu o najnowocześniejszą technikę kondensacyjną. Pozwala ona na znaczne oszczędności zużycia gazu przy jednoczesnym zmniejszeniu emisji substancji szkodliwych dla środowiska. Pompy pracujące w sprzedawanych przez nas kotłach gazowych zaprojektowane są według rygorystycznych norm zużycia energii elektrycznej. Zestaw tych cech pozwoliło na uzyskanie jednego z najbardziej ekologicznych urządzeń grzewczych.

Chętnie pomożemy w doborze urządzeń.